הקלטת של שרה נתניהו עדיין מעוררת מחלוקות ברשת, בואו תשמעו על מה מדובר

האם אחרי הקלטת הזאת ביבי יחליט שדי נמאס לו מהרדיפה אחרי המשפחה ויחליט לפרוש מהממשלה?! כמו שזה נראה זה קרוב מתמיד...

קלטת נדירה משנת 2009 של שרה נתניהו נחשפת היום, באתר וואלה, ובא אפשר לשמוע את שרה יוצאת מהכילים וצורחת "צריך לעזור לפליטי דרפור.. אני עושה את זה! כאשת המקצוע, כאישה מ-ש-כ-י-ל-ה, פסי-כו-לו-גית, BA, MA, זהו!". 

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה להקלטה שפורסמה בוואלה כי "נמאס כבר מהקלטות הסתר ושבירת כל כללי הפרטיות לצורך הכפשת משפחת נתניהו, ורק משפחת נתניהו. לאורך שנים, רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, מקדישה חלק ניכר מזמנה לטיפול בילדים, משפחותיהם וכל המערכת הסובבת אותם כפסיכולוגית מומחית, דבר שהתקשורת מעדיפה להעלים יחד עם מגוון פעילויות ציבוריות של הגברת נתניהו, בין היתר עבור ניצולי שואה, חיילים בודדים, ילדים חולי סרטן ומשפחות שכולות".

עוד צוין כי "מדובר בפרסום מגמתי ומרושע של הקלטת סתר מלפני תשע שנים! אין בהקלטה שום עניין לציבור ושום ערך כלשהו, אלא מדובר ברכילות צהובה בלבד שכל מטרתה המשך מסע ההכפשה המרושע נגד משפחת נתניהו".

דעה אישית - השמאל חוצה את כל הגבולות האפשריים ומנסה להפיל את ביבי באמצעות פגיעה בקרובים אליו, לדעתנו זה רק יחזק אותו ונראה אותו עוד המון זמן בממשלה, כי הם רק עוזרים לו להוכיח שהוא מנהיג אמיתי , רק מנהיג אמיתי יצליח להמשיך לנהל ולדאוג עם כל הסחות הדעת האלו!

תגובות